Saturday, May 26, 2012

Summer dreaming

I can´t wait to go on holiday with my boyfriend this summer. I´d like to visit Greece or Ibiza, what is your dream destination?
We plan to go at the end of August, but I´m nearly packed right now =D I´m collecting summer holiday stuff probably since winter sales =D which is sometimes a problem, because I forget so many things I bought! I can already imagine all the evening romantic walking on the beach, taking milions of photos, sunbathing, ice coctails, discovering new places, endless calming sighting of the beach...looking forward to it!

Už sa nemôžem dočkať keď pôjdem s priateľom na dovolenku. Rada by som navštívila Grécko alebo Ibizu, aká je vaša vysnívaná destinácia? 
Plánujeme ísť koncom augusta, ale už teraz som takmer zbalená =D Zbieram letné kúsky asi od zimných výpredajov =D, čo je niekedy problém, pretože zabudnem na veľa vecí, ktoré som si kúpila! Už si predstavujem všetky tie večerné romantické prechádzky po pláži, fotenie miliónov fotiek, opaľovanie, ľadové koktejly, objavovanie nových miest, nekonečné upokojujúce pozorovanie mora...teším sa na to!



2 comments:

 1. tie posledne sandaly z asosu su cool :)
  http://she-is-the-1.blogspot.com/
  ps. mohla by si prosim ta zrusit antispam pre komentare. je to unavne prepisovat stale tie antispamove hesla...

  ReplyDelete
 2. presne ten klobouk mam:))uz abych byla u more....
  http://sienastyle.blogspot.com/

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...