About

Niečo o mne.
Rôzne fakty, ktoré mi napadli...A možno len preháňam...
Moja prezývka je Aleva, študujem na Univerzite Komenského medzinárodný manažment. Som človek, ktorý stále potrebuje niečo robiť a niekam chodiť; Človek s tisíckami nápadov a myšlienok, ktoré potrebujú byť publikované a blog je skvelá cesta ako sa zviditeľniť a pritom zostať utajená.

Zbožňujem výlety, dovolenky, nové miesta, veľké mestá, iné kultúry, novinky každého druhu, obrovské nákupné centrá, cudzie reči a samotnú cestu do cieľa. Stále ma ťahá spoznávať neprebádané a najradšej by som bola vždy, všade a najlepšie naraz. Vždy nafotím skoro plné pamäťové karty. A to je ďalšia vec, ktorú zbožňujem, fotenie. Veľmi rada si dávam fotky aj vyvolať, také zhmotnené sú pre mňa ešte vzácnejšie.
Momentálne sa nemôžem nabažiť rúžov. Zbožňujem voňavé produkty. Raz v lete som pracovala v sklade drogérie, to bol pre mňa raj. Poznala som vôňu každého výrobku.Čo sa týka strihania a farbenia, nemám rada experimenty s mojimi vlasmi, strihám a upravujem si vlasy sama. Mám veľmi veľmi zlé skúsenosti s kaderníčkami (okrem jednej svetlej výnimky), preto sa s tým radšej hrám sama.


A tak celkovo som rada samostatná. Nie, že by som iným neverila, ale keď viem, že niečo dokážem aj sama, nebudem za to platiť, alebo niekoho zbytočne zaťažovať.
Milujem mačky. Vyrastala som s nimi, sú to veľmi zlaté potvory. Momentálne žiadnu nemám, ale keď raz budem stará bosorka, nejakú si zaobstarám.
Som plná kontrastov, hovorím si "opačná". Obdivujem všetko čo je moderné, odlišné, ale na druhej strane aj retro. A takto je to vo veľa oblastiach. Asi aj preto, že som znamenie Blíženci.
Mám rada pizzu, nemôžem sa jej dojesť. Asi najlepšiu som zatiaľ jedla v Taliansku! To isté platí o zmrzline, v obidvoch bodoch!
Je to ešte len pár rokov, čo som sa zaľúbila do kníh, no musím povedať, že je to niečo, čo ma celkom nadchlo.
Asi najväčšie pocity vzrušenia, eufórie a tranzu zažívam pri hudbe. Pri takej, ktorá mi vybúcha všetky starosti z hlavy a všetok smútok zo srdca. Milujem hudbu, ktorá ma zdvíha zo stoličky. Na miestach, kde sa k takej hudbe dostanem dokážem preskákať aj celú noc.

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...